צלילי המוזיקה

“צלילי המוסיקה” מאת רוג’רס והמרשטיין, נחשב לאחד ממחזות הזמר הפופולריים של כל הזמנים.
העלילה מתרחשת בעיר זלצבורג שבאוסטריה. מריה היא נזירה מתלמדת צעירה ותוססת, היא אינה מצליחה לעמוד במטלות הנוקשות של המנזר ומבלה את ימיה בהרים ובשירה. אם המנזר החליטה לשלוח אותה להיות אומנת לשבעת ילדיו היתומים מאם של קפטן גיאורג פון טראפ, קצין בחייל הים האוסטרי, המנסה לחנך את ילדיו ברוח הצבא. הוא אדם נוקשה וקפדן ואינו מכניס לביתו מוזיקה ושמחה. מריה, עם שמחת החיים שלה, מצליחה לכבוש את לבבות הילדים והבית הופך להיות שמח, כשמוזיקה נשמעת מכל עבר. הקפטן העומד להינשא לאשת חברה עשירה מוינה, הברונית אלזה שרר, מתאהב במריה, מבטל את אירוסיו ונושא לאשה את מריה הצעירה.

בינתיים הנאצים משתלטים על אוסטריה וכחלק מהאנשלוס דורשים מהקפטן להתגייס לשורותיהם ולפקד על אחת מאוניותיהם. הקפטן פון טראפ, שאינו מסכים עם מדיניות הרייך השלישי, בורח עם מריה והילדים מיד בתום הופעה בפסטיבל זלצבורג, בה הם זוכים במקום הראשון. רגע לפני שהגבול נסגר מצליחה המשפחה לברוח ונמלטת ברגל בהרים לשוויץ.

  • * מתאים לכל המשפחה

לחצו כאן להזמנת כרטיסים

יוצרים
שחקנים

צלילי המוזיקה

ההפקה החדשה של המחזמר “צלילי המוזיקה” מוכיחה כי איכות היא לא מילה גסה. אניה בוקשטיין גונבת את ההצגה, וגם רוני דלומי מדגימה שיש גם דברים טובים שיוצאים מתוכניות הריאליטי\r\n\r\nYnet – ביקורת

יוצרים
שחקנים